LUBASZKA Grażyna (ur. 1959)
Olej, sklejka, 16,5x16,5 cm,
sygn. na odwrocie: G. Lubaszka VII 2004
cena wywoławcza: Wykup abonament
LUBASZKA Grażyna (ur. 1959)
Olej, sklejka, 16,5x16,5 cm,
LUBASZKA Grażyna (ur. 1959)
ekolina, papier, wym. 20x15 cm
LUBASZKA Grażyna (ur. 1959)
ekolina, papier, wym. 15x11 cm
LUBASZKA Grażyna (ur. 1959)
LUBASZKA Grażyna (ur. 1959)