BAR Agnieszka (ur. 1982)
Z serii 'Frozen', FROZEN VASE, 2017 r.
szkło dmuchane do formy drewnianej i mrożone, ,wys.: 43 cm
sygnowany i datowany na podstawie: 'Agnieszka Bar 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAR Agnieszka (ur. 1982)
szkło dmuchane do formy drewnianej i mrożone,wys.: 37 cm, śr.:18 cm
sygnowane i datowane na podstawie: 'Agnieszka Bar 2017'
BAR Agnieszka (ur. 1982)
szkło ręcznie kształtowane, warstwowe, 17 x 30 x 24 cm
sygnowany na podstawie: 'Agnieszka Bar | '2017'
BAR Agnieszka (ur. 1982)
szkło techniczne ręcznie formowane w płomieniu palnika
34 × 55 cm
BAR Agnieszka (ur. 1982)
BAR Agnieszka (ur. 1982)
szkło warstwowe barwione w masie, dmuchane i wolnoformowane, z grawerowanym podpisem artystki, 27 x 25 cm, śr.: 25 cm
sygnowany u dołu: `agnieszka bar`
BAR Agnieszka (ur. 1982)
`NA PALEC` - zestaw 6 szklanek, 2010
szkło ręcznie formowane, wys. 9 cm, średn. 7 cm
sygn.: odręcznym grawerunkiem z podpisem projektantki
BAR Agnieszka (ur. 1982)
`NA PALEC` - zestaw 4 misek, 2012
sygn.: odręcznym grawerunkiem z podpisem projektantki,
szkło ręcznie formowane, wys. 7 cm, średn. 17 cm