CHYLAK Mikołaj (ur. 1975 r., Warszawa)
serigrafia, papier, 45 x 35 cm, ed. 3/10, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
110x110 cm
sygnowany na odwrocie: "MIKOŁAJ CHYLAK | »STAN NIEWAŻKOŚCI« 2008 | ol./pł. 110x110 | www.mikolajchylak.com"
akryl na papierze, 35x50 cm
35x42 cm, sitodruk + farba akrylowa na papierze.
olej, płótno, 38 x 46 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno; 92 x 81 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Mikołaj Chylak / 1996 /
leżąca postać (wersja pierwsza) / olej na płótnie
Gdzie koniec, gdzie początek?, 2011
olej/płótno, 65x50 cm
sygn. i opisany na odwrocie /Mikołaj Chylak OL./PŁ. 50x65 cm/
olej, płótno, 120 x 90 cm
sygn. i opisany na odwrocie:
Mikołaj Chylak 2007/Warsaw/Poland/ol/pł 120 x 90 cm/"Odbicie"
Olej, płótno; 100 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: Mikołaj Chylak/ 2010/ "Bezsenność"/ ol/pł/ 100 x 80 cm
olej, płótno,
38x46 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /Mikołaj Chylak 2009 OL./PL. 46x38 cm "NAD MIASTEM"/
1898 wg fotografii Heinricha Zille, 2011
akryl, olej, płótno;
130 x 110 cm
sygn. na odwrocie: Mikołaj Chylak 2011/ 1898 (wg fotografii Heinricha Zille)/akryl + olej/ płótno/ 130 x 110 cm
Olej, płótno;
100x100 cm
Sygn.na odwrocie: Mikołaj Chylak 2006/ "NARCYZ"/ OL./PŁ 100x100 cm
akryl, płótno,
46x38 cm,
opisany i sygn. na odwrocie
Olej, płótno;
65 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: Mikołaj Chylak 2010/ "PRACA NA WYSOKOŚCI"/ OL./PŁ/50 x 65 cm
olej, płótno;
50 x 70 cm;
sygnowany na odwrocie: Mikołaj Chylak 2010, "Nad ranem" Ol./pł, 50 x 70 cm / Mikołaj Chylak
olej/płótno, technika mieszana/płótno,
50 x 65 cm
sygnowany na odwrociu
olej, płótno;
130 x 97 cm
sygn. Na odwrocie: M.Chylak