JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)
olej/płótno, 110 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2019. 648.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2019 | 626.'
olej/płótno, 54 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 9.XI.2018. | 604.'
Olej, płótno, 70 x 70 cm, 2018
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 45 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13.IX.2016. | 485.'
olej/płótno, 90 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA 2019 | 626.'
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 555, na blejtramie
napis autorski: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 23.X.2017 555.
olej/płótno, 90 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 30.I.2019. | 624.'
olej / płótno
50 × 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.IX.2008 | 212
olej na płótnie, 50 x 40 cm
olej/płótno, 58 x 58 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 13.XII.2018 620.'
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 28.XI.2018. | 614.'
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 30.X.2018. | 598.'
Olej, płótno, 70 x 70 cm, 2018 r.,
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13.IV.2015 | 419.'
technika własna, olej/płótno, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Małgorzata/Jastrzębska/2017/530”
olej, płótno; 50 x 50 cm;
olej/płótno, 43 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.VI.2015 | 425.'
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 11.V.2018. | 591.'