GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej, płótno, 50 × 61 cm
sygn. i dat. p. d.: J Gotko 27
na odwrocie nalepka z paryskiej galerii Artés rue Vavin 26 á Montparnasse z numerem 231
cena wywoławcza: Wykup abonament
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej/płótno, 38 x 46 cm
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: 'Jgotko | 23'
na krośnie malarskim nalepka francuskiej firmy ramiarskiej DELF
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
Camp de Compiègne, déambulations, 1941
akwarela, tusz, papier
23 x 30 cm
sygn. i dat. p. d.
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
Camp de Compiègne, un soldat, 1941
Akwarela i tusz, papier
21 x 26 cm
sygn. i dat. p. d.
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
Camp de Compiègne, trois groupes de personnes, 1941
akwarela, tusz, papier
21 x 26 cm
sygn. i dat. p. d.
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
Camp de Compiègne, tour de contrôle et paysage, 1941
akwarela, tusz, papier
21 x 26 cm
sygn. i dat. p. d.
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
Camp de Compiègne, derrière les barbelés, 1941
akwarela, tusz, papier
23 x 30 cm
sygn. i dat. p. d.
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej/płótno, 60 x 73 cm
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej, płótno
59 x 54,5 cm
sygn. i dat. p.d. Gotko 21
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej, płótno
46 x 38 cm
sygn., dat., dedyk. p.d. a Jean Ryeul ma profonde amitié 1928 J. Gotko Jean Ryeul
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
akwarela, tusz, papier
48 x 29 cm
sygn. p.d. J. Gotko 26
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
Olej na płótnie
73 x 60 cm
opisany na odwrocie: Gotko 28
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej, płótno
sygn. i dat. p.d. "Gotko 29"
46 x 38 cm
GOTKO Jacques (1900 - 1944)