SCHIRM Carl (1852 Wiesbaden - 1928 Amelinghausen)
olej, sklejka, 37 × 39,5 cm
sygn. l. d.: C.C. Schrim
na odwrocie dedykacja z 1945 roku
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka, 37 × 39,5 cm
sygn. l. d.: C.C. Schrim
na odwrocie dedykacja
olej, sklejka, 37 × 39,5 cm
sygn. l. d.: C.C. Schrim
na odwrocie dedykacja
Olej, płótno; 48,5 x 60 cm
Sygnowany p. d.: C. C. Schirm
Na odwrocie nalepka wrocławskiego antykwariatu wypełniona czarnym atramentem: Gemälde Austellung | BRUNO WENZEL | (...) RESLAU, Albrechtstraüe 11, Tel Ohle 4118 | Gemälde erster Meister | Gewissenhafte Beratung | Nr 6396. Künstler Prof. C. C. Schirm | Titel Winter an der Lühe
Poniżej napis: Winter an der Lühe bei Amelinghausen
Olej, płótno; 37 x 46 cm
Sygnowany p.d.: C.C.Schirm
Na odwrocie nalepka wystawowa z opisem pracy i tytułem: An der deutschen Nordseeküste
olej, płótno, 50 x 70.5 cm
sygnowany l.d.: C C Schirm
Olej, płótno; 48,5 x 60 cm
Sygnowany p. d.: C. C. Schirm
Olej, płótno; 48,5 x 60 cm
Sygnowany p. d.: C. C. Schirm
olej, płótno,
70 x 95 cm
sygnowany l.d.: C.C. Schirm