TREIT Jerzy (ur. 1969)
cena wywoławcza: Wykup abonament
TREIT Jerzy (ur. 1969)
KIEDY KOBIETA STAJE SIĘ FONTANNĄ 2011
Olej, spray, płótno; 100 x 70 cm
Sygnowany l.d.: Jtreit / 2011; p.d.; kiedy kobieta staje się fontanną
TREIT Jerzy (ur. 1969)
Dzikie miejsce lub wyjście bezpieczeństwa, 2013
olej, płótno ,100 x 80 cm
TREIT Jerzy (ur. 1969)
akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm
TREIT Jerzy (ur. 1969)
TREIT Jerzy (ur. 1969)
olej, płótno, 120 x 100 cm
TREIT Jerzy (ur. 1969)
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm
TREIT Jerzy (ur. 1969)
TREIT Jerzy (ur. 1969)
TREIT Jerzy (ur. 1969)
Dzikie miejsca lub wyjście bezpieczeństwa, 2013
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: DZIKIE MIEJSCA LUB WYJŚCIE BEZPIECZEŃSTWA PARYŻ Lyon 2013
TREIT Jerzy (ur. 1969)
technika własna na papierze
30 x 21 cm
sygn. p/d.: Treit / 2017
TREIT Jerzy (ur. 1969)
Przebudzenie a właściwie Ciecz X, 2012
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. na licu: Treit 2012, opisany na odwrocie: "Przebudzenie" A WŁAŚCIWIE CIECZ X Treit 2012
TREIT Jerzy (ur. 1969)
TREIT Jerzy (ur. 1969)
akwarela, tusz na papierze , 30 x 20 cm
sygn. p.d.: Jerzy Treit 2016
TREIT Jerzy (ur. 1969)
sygn. p.d.: J.Treit / 2014
TREIT Jerzy (ur. 1969)
tusz, ecolina, długopis, 29,5x41,4 cm
sygn. l.d.: Goanne JTreit 2014, opisany na odwrocie: JTreit 2014
TREIT Jerzy (ur. 1969)
akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn.l.d. JTreit 2011
TREIT Jerzy (ur. 1969)
Miedzy dwiema czerwieniami Paris V, 2012
akryl, płótno, 80x100 cm,
sygn. na licu p.g. /Treit 2012/, opisany na odwrocie /między dwoma czerwieniami PARIS V 2012 Treit/
TREIT Jerzy (ur. 1969)
akwarela, papier
21,5x30,5 cm
TREIT Jerzy (ur. 1969)
akwarela, papier
29,5x20,7 cm