CYBULSKA Magdalena (ur. 1977, Warszawa)
Legion z cyklu Moja skóra, 2014
olej, płótno, 50x40 cm kompozycja, 55x45 cm w oprawie
sygn. p.d.: ceba’14, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “LEGION” CEBA
cena wywoławcza: Wykup abonament
cyjanotypia, rysunek
29,7 x 42 cm
sygn. p.d.
olej/płótno, 85 x 85 cm
sygn. p.d.: "ceba'13"
Autoportret w futrze z cyklu Moja skóra, 2016
akryl, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: Ceba’15
tusz i długopis na papierze, 38 x 51 cm
sygn. p.d.: M. Cybulska 2007
Z cyklu: Święte obrazki, XXII, 2012
olej, płótno; 70 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ceba 12
na odwrocie opisany: ŚWIĘTE OBRAZKI XXII
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: CEBA 14
akryl, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: Ceba’15
akryl, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: Ceba’15
akryl, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: Ceba’15
akryl, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: Ceba’15
akryl, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: Ceba’15
cyjanotypia, rysunek
29,7 x 42 cm
sygn. przód
gumografia, rysunek, papier, 38x29,5 cm
sygn. u dołu: "Palma" gumografia, rysunek M. Cybulska ‘2015
XV, z cyklu Święte obrazki, 2012 r.
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŚWIĘTE OBRAZKI XV`
- "Święte obrazki", wystawa indywidualna, Galeria Fibak, Warszawa, 22 listopada - 13 grudnia 2012
- Święte obrazki, katalog wystawy indywidualnej, Galeria Fibak, Warszawa 2012
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `ceba 13`
na odwrociu opisany: `M. CYBULSKA SNY 13 13`
rysunek, papier, 20 x 15,5 cm;
sygn. p.d.: MCybulska 12
akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŚWIETE OBRAZKI XIII`
olej, płótno, 74x74 cm
sygn. p.d.: ceba 10
akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `Ceba `12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `VI M. CYBULSKA | ŚWIĘTE OBRAZKI 2012`