STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Apartamenty Napoleona III, dyptyk, 2018 r.
gwasz/papier, 20 x 20 cm (wymiary każdej pracy)
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: 'Łukasz Stokłosa | 2016r'
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Apartamenty Napoleona III, 2018 r.
gwasz na papierze, 20 x 20 cm, sygn.
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej na płótnie, 40 x 50 cm
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Stokłosa | 2014 r'
- Numer 392, wystawa indywidualna, Galeria Zderzak, Kraków, 22.01-14.03.2015
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Fürsterzbischöfliche Residenz, 2017 r.
gwasz na papierze 20 x 25 cm, sygn.
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Henry Danton, Ryan Phillippe z Gosford Park , 2013 r.
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'z "Gosford Park" | Henry Danton, Ryan Phillippe | Łukasz Stokłosa | 2013 r'
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 40 x 50 cm
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Technika: własna
Data powstania: 2011
Wymiary: 28 x 19 x 11 cm
Sygnatura: Łukasz Stokłosa 2010 r
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Technika: własna
Data powstania: 2011
Wymiary: 15 x 26 x 14 cm
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Technika: własna
Data powstania: 2011
Wymiary: 16 x 35 x 15,5 cm
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Łukasz | Stokłosa | 2011`
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 50 x 60 cm, 2013
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej, malarstwo, 40x50 cm
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 70 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Stokłosa | 2012`
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 70 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Łukasz Stokłosa/2012
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
akryl, płótno, 40 x 50 cm
sygn. na odwrocie
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno,
40 x 50 cm
na odwrocie: Łukasz/Stokłosa/2011r
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno,
40 x 50 cm
na odwrociu opisany: ` Łukasz | Stokłosa | 2011 r | 40 x 50 | "portret chłopca" `.