JUSZKIEWICZ Ewa (ur. 1984)
ołówek, papier; 47,5 x 35,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
JUSZKIEWICZ Ewa (ur. 1984)
olej, akryl, płótno; 80 x 80 cm
JUSZKIEWICZ Ewa (ur. 1984)
Technika: akryl i olej na płótnie
Data powstania: 2009
Wymiary: 61 x 50 cm
Sygnatura: Ewa Juszkiewicz 2009
JUSZKIEWICZ Ewa (ur. 1984)
akryl, malarstwo, 30x40 cm
JUSZKIEWICZ Ewa (ur. 1984)
akryl i olej na płótnie
wymiary: 175x130