JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
olej, płótno, 136x70 cm
sygn. p.d.: KJ, opisany na odwrocie: Katarzyna Jakubek 2011 "CII"
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
technika własna/kolaż/płótno, 80x65 cm
sygn. na odwrocie: K.JAKUBEK
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
Akryl, płótno, 50 x 50 cm
Sygn. na krośnie: KATARZYNA JAKUBEK 2012
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
Technika własna, płótno;
81x65 cm
Sygn. p. d.: K.J. i na krośnie: K.JAKUBEK 2010
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
Olej, płótno;
90x90 cm
Sygn.na krośnie: K.JAKUBEK 2010
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
Olej, płótno;
50x70 cm
Sygn. Na krośnie: Katarzyna/ Jakubek 2010
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
olej/płótno,
90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
Technika własna, płótno;
50,5 x 73,5 cm
Sygn. na odwrocie: K.JAKUBEK/ 2010r/ "KROPLE"
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
olej, płótno
70 x 100 cm
sygn. na krośnie K.Jakubek
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
olej/płótno,
50 x 100 cm
sygn. na odwrocie: `JAKUBEK`
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
olej/płótno, 50 x 100 cm
JAKUBEK Katarzyna (ur. 1982)
olej/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany na odwrocie: `JAKUBEK`