BERSZ Janusz (1925 - 1985)
olej, płótno; 44,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Janusz Bersz;
na odwrocie na krośnie malarskim napis autorski: JANUSZ BERSZ POZNAŃ MATEJKI 47 m 8 / TYTUŁ CANTATA R 1966.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BERSZ Janusz (1925 - 1985)
olej, płótno; 44,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Janusz Bersz;
BERSZ Janusz (1925 - 1985)
olej/płótno, 80,3 x 64,3 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'Janusz Bersz | 6'
BERSZ Janusz (1925 - 1985)
Kompozycja z błękitnym kołem, lata 60. XX w.
olej/płótno, 65 x 58 cm
BERSZ Janusz (1925 - 1985)
technika mieszana/papier, 69 x 49 cm
BERSZ Janusz (1925 - 1985)
Kompozycja abstrakcyjna, 1966 r.
technika mieszana/papier,
29 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Janusz Bersz | 66`
BERSZ Janusz (1925 - 1985)
olej, płyta pilśniowa, 45 x 65,7 cm;
na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych we Wrocławiu z 1958 roku z Wystawy Malarstwa Plastyków Poznańskich we Wrocławiu z danymi o pracy
BERSZ Janusz (1925 - 1985)
Kompozycja z błękitnym kołem, lata 60.
olej/płótno, 65 x 58 cm
Do obrazu dołączone jest oświadczenie właściciela potwierdzające autorstwo.