CHEŁMIŃSKA Anna (ur. 1976)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHEŁMIŃSKA Anna (ur. 1976)
olej, płótno, 100 x 70 cm
CHEŁMIŃSKA Anna (ur. 1976)
olej, płótno, 65 x 90 cm
CHEŁMIŃSKA Anna (ur. 1976)
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Anna Chełmińska 2014`
CHEŁMIŃSKA Anna (ur. 1976)