SASIM Sylweriusz (1922 - 1996)
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
25.5x31.2 cm (w świetle passe-partout)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: S. Sasim / 1955
Olej, płótno; 31 x 40 cm
Sygnowany p.d.: S. Sasim | 1955
Akwarela, papier; 25,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d.: S.Sasim | 1955
olej, płótno, 53 x 58 cm;
na odwrocie nalepka z odręcznie wpisanymi
informacjami o pracy oraz nalepka z Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie
akwarela, papier,
25,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Sasim/ 1955
olej/płótno, 75 x 92 cm
sygn. i dat. l.d.: `S.Sasim 1971`
olej/płótno, 75 x 60 cm
sygn. p.d.: `S.Sasim`
sygnowany datowany p.d.
olej, płótno, 80x101.5 cm