KAMIŃSKA-WÓJCIK Katarzyna (ur. 1978)
sygn. dat. l.d.
akryl, collage, płótno
81.5x60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. l.g.
akryl, płótno
73x65.5 cm
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
65.5x73.5 cm
sygn. dat.l.d.
akryl, płótno
116x89 cm
sygn. dat.l.d.
akryl, płótno
33x41 cm
sygn. dat. śr.d.
akryl, płótno
65x81 cm
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x60 cm
akryl/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.g.: `Kamińska`
na odwrociu opisany: `Katarzyna Kamińska | -Closed- | 2010`
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
81x100 cm
akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany śr. d.: `KK | 2011`
na odwrociu opisany: `Katarzyna Kamińska | 2011`