JĘDRZEJKO Tomasz (ur. 1979 Bielsko-Biała)
tryptyk, grafika, sitodruk, 6/50, 3 x 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: T. Jędrzejko
cena wywoławcza: Wykup abonament
sitodruk, papier, ed. 5/50, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
tryptyk, grafika, sitodruk, 8/50, 3 x 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: T. Jędrzejko,
praca nagrodzona Nagrodą Rektora ASP w Łodzi na XXI Konkursie im. Wł. Strzemińskiego w 2004 r.
tryptyk, grafika, sitodruk, 7/50, 3 x 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie: T. Jędrzejko
sygn. na odwrocie: T. Jędrzejko, praca nagrodzona Nagrodą Rektora ASP w Łodzi na XXI Konkursie im. Wł. Strzemińskiego w 2004 r.
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: tjedrzejko 2017/18
akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie
tryptyk, grafika, sitodruk, papier, 5/50, 3 x 100 x 70 cm,
praca nagrodzona Nagrodą Rektora ASP w Łodzi w XXI Konkursie im. Wł. Strzemińskiego (2004), oprawiony
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 2 x 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odworcie
sitodruk, papier, 100 x 70 cm
sitodruk, papier, 100 x 70 cm
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: tjędrzejko
sitodruk, papier, 5/15, 100 x 70,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 25 x 25 cm,
sygn. na odwrocie
sitodruk, papier, 5/15, 100 x 70 cm,
sygn.
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie