JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
Akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz opis na odwrocie, 2019.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno, 60 x 60 cm,
Frida z serii Santo Subito, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cm,
sygnowana l.d: 'B. Jarmoliński”, opisana na odwrociu, wystawiany: Muzeum Kinematografii w Łodzi, Muzeum Regionalne w Brzezinach, Galeria Bardzo Biała w Warszawie, CS Galeria El w Elblągu.
collage, 50 x 50 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: B. jarmoliński 2018'
Z serii Santo Subito: St. Pablo, St. Frida, 2010 r.
olej/płótno, 120 x 100 cm (wymiary dotyczą każdej z części)
sygnowany i opisany na odwrociu każdej części: ‘”ST. PABLO” | B.JARMOLIŃSKI’ oraz ‘”ST. FRIDA” | B. JARMOLIŃSKI’
akryl/płótno, 70 x 60 cm,sygnowany p.d: 'B.JARMOLIŃSKI' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'B. JARMOLIŃSKI | SHE | 2017'
akryl/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"GARDEN" | B.JARMOLIŃSKI 2019'
We don't want you here, 2018 r.
collage/papier, 50 x 50 cm, oprawiony,
sygnowany l.d: 'B.JARMOLIŃSKI'
akryl/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'B.JARMOLIŃSKI' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'B. JARMOLIŃSKI | AVATAR | 2017'
Collage, papier, tektura, 36 x 36 cm, 2018.
akryl, płótno; 90 x 71 cm;
sygn. l. d.: B. JARMOLIŃSKI, opis autorski na odwrocie: "JUDITH" 2007 / B.JARMOLIŃSKI.
akryl/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'B. JARMOLIŃSKI', datowany l.d: '2018'
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany l.d: 'B.JARMOLIŃSKI',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"SECOND LIFE", 2018 BARTEK JARMOLIŃSKI'
akryl/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany l.d: 'B, JARMOLIŃSKI'
akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany l.d: 'B.JARMOLIŃSKI' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ''METHAMORPHOSIS' | B.JARMOLIŃSKI 2018'
sygn. dat. l.d.
collage, papier
50x50 cm
akryl na płótnie, 55 x 46 cm