CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
20x50
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
40x60
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl,tektura
70x100
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl,płótno
109x104.5
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, płótno
35.6x45.7
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, płótno
35.6x45.7
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, tektura
100x70
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, tektura
70x100
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, płótno
116x81
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, tektura
100x70
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, pilśnia
110x120
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d.
akryl, tektura
70x100
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn.p.d., technika mieszana,płótno, 214x162
CHOJNACKA Anna (ur. 1977)
sygn. p.d., akryl, tektura, 100x70 cm