KARDAMASZ Artur (ur. 1968)
akryl na płótnie
80 x 75 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARDAMASZ Artur (ur. 1968)
akryl na płótnie, 85x95cm
KARDAMASZ Artur (ur. 1968)
akryl, szlagmetal, 30 x 30 cm, sygn. na odwrociu
KARDAMASZ Artur (ur. 1968)
akryl na płótnie
80 x 75 cm
KARDAMASZ Artur (ur. 1968)
akryl, płótno, 70 x 85 cm