GUÉRARD Bernhard (1780-1836)
ołówek, piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier,
25 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Bernard de Guerard / invenit et fecit 1818;
cena wywoławcza: Wykup abonament
GUÉRARD Bernhard (1780-1836)
GUÉRARD Bernhard (1780-1836)
GUÉRARD Bernhard (1780-1836)
ołówek, piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier, 25 x 34 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bernard de Guérard / invenit et fecit 1818;
GUÉRARD Bernhard (1780-1836)
GUÉRARD Bernhard (1780-1836)