CIESIULEWICZ Tadeusz (1936 Wilno - 1997 Sopot)
olej, płótno, 110 × 90 cm
na krośnie: T.C
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 108 × 100
sygn. i dat. l. d.: Tad. Ciesiulewicz 1963
na odwrocie nalepka z opisem pracy TADEUSZ CIESIULEWICZ/"BIAŁY AKT"/ OLEJ -1963/100 X 108
olej, płótno, 38 × 27 cm
opisany u dołu: “Złote Jabłko Ewy"/“The golden apple of Eve"/Tad. Ciesiulewicz/1991
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy
Muza gdańska z błękitnym bębenkiem, ok. 1988 r.
olej, płótno, 85 × 100 cm
w l.d. napis: Na inauguracji/"Gdańskiej Oficyny Sztuki"/z życzeniami sukcesow/ Tad.Ciesiulewicz./Gdańsk 14 czerwca 1988 r.; w p.d.: Muza gdańska/z błękitnym bębenkiem
olej, płótno, 80 × 100 cm
sygn. i dat. p. d.: Tad.Ciesiulewicz 66
na odwrocie nalepka z wystawy w Biurze Wystaw artystycznych w sopocie z 1966 r.
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Olej, płótno; 66 x 55 cm
Sygnowany p. g.: Tad. Ciesiulewicz
Na odwrocie nalepka wystawowa Biura Wystaw Artystycznych w Sopocie.