KALINOWSKI Adam (ur. 1959, Poznań)
fotografia barwna, papier
58 x 88 cm (arkusz);
sygn.,dat. i opis. na odwrocie; wydruk (z nośnika cyfrowego), autorski, nakład: 2/10
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia barwna/papier,
50 x 75 cm (arkusz)
opisana na odwrocie, nakład: 3/25.
Z cyklu Nieskończony tor kolejowy, 2004 r.
olej, odcisk gipsowy, technika własna/płyta pilśniowa, 55,5 x 61,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `AK 2004`
na odwrocie nalepka z opisem
Podniebny tor kolejowy, 2/20, 2004 r.
wydruk UV, 60 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: `AK 2004`, na odworcie przyklejona kartka z opisem autorskim w języku polskim i angielskim
Fotografia przedstawia makietę rzeźby przestrzennej autorstwa Adama Kalinowskiego
Podniebny walec, nr 2/20, 2004 r.
wydruk UV, 50 x 80 cm
Dokumentacja realizacji autora z otwarcia Traktu Galeryjnego w Poznaniu 11 maja 2004 r.