SZYMIELEWICZ Marcin (ur. 1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 20 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, tektura,
20 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Technika własna
70 x 100 cm
dar Galerii Sztuk Pięknych vV