DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
Spotkanie, którego nie było, 2019
olej, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. p.d.: PD 2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 116 x 89 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'PAWEŁ DĄBROWSKI PD 2019'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
Dali jako Gladiator sztuki, 2019
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PD 2019.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: PD
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany monogramem i datowany l.d.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. l.d.: PD 2019
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 73 cm,
sygnowany monogramem i datowany l.d: 'PD | 2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ DĄBROWSKI PD 2019 "FriDali Razem" '
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, technika własna
70 x 110 cm
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 73 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'DP 2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. l.d.: PD 2018
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: P.D. 2018
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany monogramem i datowany p.d: '2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany monogramem 'PD' i datowany: '2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany monogramem i datowany pd: 'PD 2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 116 x 81 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'PAWEŁ DĄBROWSKI 2017'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.