ANTONIEWICZ Krzysztof (ur. 1922)
Olej, płótno; 73 x 93 cm
Sygnowany p.d.: AK 69; sygnowany na odwrocie; nalepka z wystawy Warszawa w sztuce, ZPAP, Warszawa 1969; napis: Aukcja na Zamek
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz, papier; 49 x 59 cm w świetle oprawy
Sygnowany l. d.: monogram wiązany AK`81
Tusz, papier; 69 x 49 cm w świetle oprawy
Sygnowany p. d.: monogram wiązany AK`80
Sygnowany l. d.: monogram wiązany AK`73