ORŁOW Roman (1922 - 2017)
Akwarela, gwasz, karton; 45 x 68 cm
Sygnowany l.d.: ROMAN ORŁOW | 1989
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORŁOW Roman (1922 - 2017)
ORŁOW Roman (1922 - 2017)
ORŁOW Roman (1922 - 2017)
sygn. p.d.
akwarela, gwasz, papier
34x48
ORŁOW Roman (1922 - 2017)
Akwarela, papier; 43 x 65 cm
Sygnowany p. d.: ROMAN ORŁOW
ORŁOW Roman (1922 - 2017)