GAŁKA Władysław Edward
akryl, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. po lewej : agev. oraz naklejka z opisem odautorskim na odwrocie obrazu
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁKA Władysław Edward
akryl, płótno, 61 x 46 cm;
GAŁKA Władysław Edward
akryl, płótno,
61 x 46 cm;
GAŁKA Władysław Edward
akryl, płótno,
61 x 46 cm;
GAŁKA Władysław Edward
akryl, płótno, 61 x 46 cm; sygn. po lewej : agev. oraz naklejka z opisem odautorskim na odwrocie obrazu
GAŁKA Władysław Edward
GAŁKA Władysław Edward
GAŁKA Władysław Edward
GAŁKA Władysław Edward
akryl, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. po lewej : agev.
oraz naklejka z opisem odautorskim na odwrocie obrazu
GAŁKA Władysław Edward
akryl, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. po lewej : agev.