PICCARD Leon (1843 - 1917)
olej, płotno, 55 x 39 cm,
sygn. i dat. l.d.: 1879 / Lpiccard
cena wywoławcza: Wykup abonament
PICCARD Leon (1843 - 1917)
tusz/papier, 22 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'L. Piccard | 1883'
PICCARD Leon (1843 - 1917)
Mojżesz broniący córek Jetry w kraju Madian
ołówek, papier; 41 x 58 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Leon Piccard
PICCARD Leon (1843 - 1917)
tusz/papier, 22 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L. Piccard | 1883`
PICCARD Leon (1843 - 1917)
POTYCZKA Z TURKAMI - szkic kompozycji ściennej
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier łączony, trzyelementowy; kratkowania na całej powierzchni; 37,5 x 70 cm, Sygnowany ołówkiem p. d.: L. Piccard, Wzdłuż lewej, pionowej krawędzi napis ołówkiem: 4 m 43 cm (zapis autora o wysokości przewidywanego założenia).
PICCARD Leon (1843 - 1917)
Mojżesz broniący córek Jetry w kraju Madian1
ołówek, papier;
41 x 58 cm;
PICCARD Leon (1843 - 1917)
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier łączony, trzyelementowy; kratkowania na całej powierzchni; 37,5 x 70 cm
Sygnowany ołówkiem p. d.: L. Piccard
Wzdłuż lewej, pionowej krawędzi napis ołówkiem: 4 m 43 cm
- zapis Piccarda o wysokości przewidywanego założenia.