KEIL Robert Peter (ur. 1942)
olej, dykta, 69 x 49 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KEIL Robert Peter (ur. 1942)
Olej, płótno; 48,5 x 68,5 cm
Sygnowany i datowany p. d.: Keil 59
Na odwrocie napis ołówkiem: Pankow- | Rathaus Kelner | 1959 | Kat-Berlin oraz przyklejona informacja o artyście
KEIL Robert Peter (ur. 1942)
Olej, płótno; 48,5 x 68,5 cm
Sygnowany i datowany p. g.: Keil 59
Na odwrocie napis ołówkiem: Streus-Kohe | Geuscher | 1959
oraz przyklejona informacja o artyście.
KEIL Robert Peter (ur. 1942)
olej, płyta, 68,50 x 48,50 cm;
sygn. i dat. p.d.: Keil 59;
na odwrocie autorski tytuł, powtórzona data 1959 oraz Keil - Berlin
KEIL Robert Peter (ur. 1942)
sygn. i dat. p.g.: Keil / 59;
na odwrocie autorski tytuł i powtórzona data 1959