ARTYSTA nieokreślony, XIX/XX w.
akwarela, papier, 44 × 33,5 cm w świetle oprawy
sygn. nieczytelnie p. d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 19 × 13,7 cm w świetle passe-partout
sygn. cyrylicą nieczytelnie l. d.
olej , płyta, 52 x 41 cm
sygn. p. d. cyrylicą nieczytelnie
olej, płótno naklejone na tekturę, 19 x 24,5 cm
sygn. l. d. nieczytelnie
olej, płótno, 24,5 x 35,5 cm
sygn. l. d.: A. Splihier...(?)
Miniatura z wizerunkiem Gertrudy Potockiej
gwasz, kość; wymiar w okrągłej mosiężnej, ażurowej oprawie średn.: 8 cm.
odwrocie wyłożone gazetą (w języku angielskim).
Na odwrocie identyfikacja przedstawionej osoby.
sygn. nieczytelnie, dat. l.d.
akwarela, tektura
28.5x24 cm
akwarela, tusz, papier, 8,5 x 12 cm
dat. p. d.: WEHLAU/11.11.1889.
sygn. nieczytelnie p.d.
olej, płótno dublowane
90x69 cm
Portret mężczyzny - Wacław Koniuszko (?)
akwarela, papier, 8 x 12 cm w świetle passe-partout
akwarela, gwasz, papier, 34,5 x 25 cm
sygn. nieczytelnie l. d.: M. v. Liaffert (?)
akwaforta, papier żeberkowy; 48 x 32 cm (wymiar arkusza);
w kompozycji: stylizowany inicjał z datą 1914,
p. d. napis ołówkiem: Henryk Wiec (? - ołówkiem);
praca nieoprawiona.
sangwina, papier żeberkowy; 46 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: MP 1908;
praca przed konserwacją.
olej, płyta, 21 x 31 cm
sygn. nieczytelnie p. d., dat. p. d.: 1923