SCHMIDT-HOFER Otto (1873 Berlin - 1925)
Brąz, marmur (podstawa), wys. całk. 44 cm
Sygnowany: Schmidt-Hofer
Rzeźbiarz niemiecki. Studiował w Berlinie, przez kilka lat przebywał w Monachium. Jest twórcą niewielkich rzeźb przedstawiających najczęściej tancerki, akty i popiersia portretowe.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Brąz, marmur, wys. całk.46 cm
Sygnowany: Schmidt-Hofer
Brąz, wys. 38 cm
Sygnatura ryta: Schmidt-Hofer
brąz, jasnobrązowa patyna, podstawa marmur, wys. 44,5 cm, sygn. Schmidt-Hofer, na przedniej ściance podstawy metalowa plakieta z rytym napisem: Les agents du depot / de Ludwigshafen.
Brąz patynowany, marmur (podstawa); wys. całk. 53 cm
Sygnowany: Schmidt-Hofer
brąz patynowany, marmur
27 x 47 x 12 cm
sygnowany: Otto Schmidt-Hofer
AKT GRECKIEGO WOJOWNIKA, pocz. XX w.
Brąz; wys. całkowita 68 cm
Sygnowany na podstawie: Schmidt Hofer
brąz patynowany,
30 x 82 cm
sygnowany: Schmidt - Hofer