CIESIELSKI Włodzimierz (ur. 1934)
collage, płyta pilśniowa; 48 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: CIESIELSKI 62
na odwrocie nalepka autorska z tytułem; OWAL, datą: 3 XI 62, techniką i wymiarami
cena wywoławcza: Wykup abonament
na odwrocie nalepka autorska z tytułem; OWAL, datą: 3 XI 62, techniką i wymiarami;
drewno, 77 x 41 x 6 cm
sygnowana i datowana na odwrociu: `CW | 2006`
collage, płyta pilśniowa,
48 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: CIESIELSKI 62,
na odwrocie nalepka autorska
drewno, wys. 123 cm
drewno,
118 x 35 x 35 cm;
sygn. monogramem wiązanym: CW; dat.: 2009
collage, płyta pilśniowa
48 x 40 cm
na odwrocie nalepka autorska
collage, płyta pilśniowa, 48 x 40 cm;
sygn. i dat. p.d.: CIESIELSKI 62, na odwrocie nalepka autorska
drewno malowane na zielono, 108 x 36 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: CW 2006