BYRSKI Roman Stanisław (1911 - 1966)
olej/płótno, 61 x 53 cm
niesygn.
na odwrociu papierowa nalepka z napisem długopisem: Stanisław Byrski/ Kompozycja - olej/ data powst. - 1962 rok / wymiary - 53 x 61 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura ze strugiem, 1962
olej/płótno, 58 x 71,5 cm
sygn. l.d.: Byrski
na odwrocie 2 nalepki: 1) Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z roku 1962 2) nalepka z pismem odręcznym i informacjami o pracy, na niej naklejka z numerem 83
Martwa natura z czajnikiem (1955)
niesygnowany na odwrociu nalepki wystawowe
olej, płótno
58x71.5 cm
olej, płótno, 45 x 55 cm;
na odwrocie naklejka z autorem, tytułem, wymiarami i datą powstania
olej, płótno,
58 x 72 cm;
sygn. l.d.: Byrski
na odwrocie nalepki: z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z roku 1962 oraz nalepka z pismem odrecznym z numerem 83. i informacjami o pracy
olej, płótno, 60 x 53,5 cm;
na odwrocie nalepka z danymi o pracy