ANTCHER Isaac (1899-1992)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno, 38 × 46 cm
sygn. l. d.: Antcher
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej/płótno, 73 x 54,5 cm
sygnowany l.d.: 'Antcher'
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x65 cm
ANTCHER Isaac (1899-1992)
Martwa natura z owocami, l. 30. XX w.
olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. l. d.: Antcher.
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno; 33 x 40 cm;
sygn. l. d.: Antcher;
na odwrocie stempel z kolekcji Krzysztofa Gzika.
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, płótno; 24 x 33 cm;
sygn. p. d.: Antcher;
na odwrocie okrągły, słaboczytelny stempel.
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
olej, karton
sygn. p.d.: "Antcher"
sygn. na odwrocie: "Antcher"
44,80 x 53,60 cm
pochodzenie: kolekcja D.A., Paris
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)
ANTCHER Isaac (1899-1992)