BERTOLD Carl
olej, płótno
81 x 120.5 cm
sygnowany p.d.: C. Bertold
Z tyłu na ramie napis-stempel: Nichts darauffegend!; - ołówkiem: Carl Berthold, München
cena wywoławcza: Wykup abonament
BERTOLD Carl
olej, płótno
65 x 47 cm
sygnowany l.d.: C. Bertold
BERTOLD Carl
PEJZAŻ ALPEJSKI Z JEZIOREM, ok. 1900
olej, płótno
60.5 x 80.5 cm
sygnowany l.d.; C. Bertold
BERTOLD Carl
olej, płótno,
65 x 47 cm
sygnowany p.d.: C. Bertold
BERTOLD Carl
olej, płótno,
61 x 80 cm
sygnowany p.d.: C. Bertold