AUTOR nierozpoznany, 2 poł. XIX w.
olej/blacha, 28 x 24,5 cm
sygnowany nieczytelnie i opisany p.d.: '(...) | Munchen'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/deska, 11 x 16,5 cm
olej/płótno, 61 x 51 cm
olej/płótno dublowane, 55,5 x 45 cm
Estymacja: 3 500 - 5 000