KARCZ Rafał
Projekt dla wytwórni Mord Records, Rotterdam, Holandia, 2015 r.
płyta winylowa z muzyką techno, nakład 1500 sztuk, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARCZ Rafał
technika własna na papierze, 28,5 x 19,5 cm, sygn.
KARCZ Rafał
Dyptyk: Where have all the boot girls gone, 2012 r.
technika własna/ papier, 42 x 59,5 cm, sygn.
KARCZ Rafał
akwarela,
21 x 29,5,
sygn.
KARCZ Rafał
KARCZ Rafał
KARCZ Rafał
Mixed media
29x31
KARCZ Rafał
Mixed media
29 x 21
KARCZ Rafał
gwasz, akwarela, papier; 29,5 x 21 cm
sygn. na odwrocie: RAFAŁ KARCZ/ 2009/ "FALLEN IS BABYLON"
KARCZ Rafał
technika mieszana
21x29cm
2009
KARCZ Rafał
technika mieszana
21x29cm
2009
KARCZ Rafał
technika mieszana
21x29cm
2009
KARCZ Rafał
technika mieszana
21x29cm
2009
KARCZ Rafał
tempera, akryl, papier, 2 prace we wspólnej oprawie,
wymiar każdej z prac: 17 x 21 cm; wymiar całości: 42 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R. Karcz 2006