OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
sygn. dat. p.d.
ołówek, papier
29.7x27.5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
33x24
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
olej, płótno,
73 x 91.5 cm
sygnowany p.d.: J. OPALIŃSKI `2006
na odwrocie na płótnie napis autorski: "Dziewczyna z chustą" | olej. | JOpali...2006
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
olej, akryl, płyta pilśniowa, 57 x 55 cm; sygn. i dat. l. d.: J. OPALIŃSKI 2007; na odwrocie napisy autorskie
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
OPALIŃSKI Jan (1956 - 2014)
39 x 25 cm
dar Galerii ART.