CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
Martwa natura z miedzianym dzbanem, 1979 r.
olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany p.g.: 'C|M|1979'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M.CICHOCKI XI 1979 | 65 X 54 "MARTWA NATURA Z MIEDZIANYM DZBANEM" '
cena wywoławcza: Wykup abonament
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: CM (monogram)/ 1980
na odwrocie napis: 8 (w kółku) 1980 M. CICHOCKI / 55 x 46 "MARTWA NATURA Z KARAFKĄ" / OLEJ na krośnie nalepka z Zakładu Stolarskiego Benedykta Bączyka
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
olej, płótno
146 x 114 cm
sygn. na odwrocie: "1981/146 cm x 114 cm, Maciej Cichoki, Der Tod ist groü (śmierć jest wielka) Olej/Płótno"
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
Olej, płótno;
38,5 x 46 cm
Sygnowany p.g.: CM 1979
Na odwrocie napis czarnym olejem: 16 VII 1979 M. CICHOCKI | "CYTRYNY" 46 x 38
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
Olej, płótno;
81 x 65 cm
Sygnowany p.d.: CM 1979
Na odwrocie napis czarnym olejem: "BAŻANT" 1979 III-IV OLEJ | MACIEJ CICHOCKI | 81 x 65
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
Olej, płótno
38,5 x 46 cm
Sygnowany p.g.: CM 1979
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
Olej, płótno
81 x 65 cm
Sygnowany p.d.: CM 1979
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. i dat. l.d.: C / M / 1984;
na odwrocie napisy autorskie: 1984 / MACIEJ CICHOCKI / "VANITAS" / 55 x 46 OLEJ
CICHOCKI Maciej (ur. 1951)
olej, płótno, 55 x 46 cm;