WILK Rafał (ur. 1979)
Šid, rysunki dzieci z Syrii (obóz w Serbii), 2016
wydruk cyfrowy, papier fotograficzny, 4 x 16 x 24 cm, sygn. na odwrocie, edycja 1/5
cena wywoławcza: Wykup abonament
WILK Rafał (ur. 1979)
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ATLAS (MAROKO) | RAFAŁ WILK | 2017’
WILK Rafał (ur. 1979)
Bez tytułu (Warszawianka), 2013-14 r.
olej/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘BEZ TYTUŁU (WARSZAWIANKA) | RAFAŁ WILK | 2013-2014’
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno, 64 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RAFAŁ WILK | "STALKER" | 2016'
WILK Rafał (ur. 1979)
80x27 cm / olej, akryl na płótnie
Sygnowany na odwrocie: Rafał Wilk
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RAFAŁ WILK | LEWY BRZEG | 2014'
WILK Rafał (ur. 1979)
Eleganckie kobiety w pięknych tutaj toaletach, eleganccy mężczyźni - białe koszule, 2013 r.
olej na płótnie, 33 x 33 cm
opisany na odwrocie: Rafał Wilk 2013
WILK Rafał (ur. 1979)
WILK Rafał (ur. 1979)
olej, płótno, 70x40 cm
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno,
40 x 60 cm,
sygn.
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno,
90 x 30 cm
na odwrociu opisany: `RAFAŁ WILK | "KEEP IN TOUCH" | 2011`
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno,
33 x 33 cm
na odwrociu nalepka
WILK Rafał (ur. 1979)
olej, papier/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany p.g.: `Ćwiertniewicz 10`
opisany na odwrociu
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno,
33 x 33 cm
WILK Rafał (ur. 1979)
Akryl, płótno;
19x24 cm
Sygn. Na odwrocie: "PRZEGIĘCIE PAŁY"/ RAFAŁ WILK/ 2008
WILK Rafał (ur. 1979)
Akryl, płótno;
41 x 33 cm
Sygn. na odwrocie: BEZ TYTUŁU/ RAFAŁ WILK/ 2009
WILK Rafał (ur. 1979)
Akryl, płótno;
60 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: RAFAŁ WILK/ "iWOZ Z WIZYTĄ U LUCA"/ 2009
WILK Rafał (ur. 1979)
akryl/płótno
110x100 cm
Sygn.na odwrocie: RAFAŁ WILK/2009
WILK Rafał (ur. 1979)
olej/płótno,
70 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `Rafał Wilk | 2007`