KOWNACKI Bartłomiej (ur. 1978)
olej, płótno; 65,5 x 80 cm;
na odwrocie napis: Bartłomiej Kownacki 2007 / „Sznurowany / obraz”.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 49,5 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2015 it's not Marylin Monroe
olej, płótno; 76 x 76,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki 2014 r./ "Odpalanie"
olej, płótno, 46 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2015 r. / "Koniec miłości"
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie:Bartłomiej Kownacki 2015/" Błękit nieba"
It`s not Marilyn Monroe, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Bartłomiej Kownacki 2015 | ``It`s not Marilyn Monroe```
olej, deska, 91 x 79 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 85,5 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki/ Girls likes diamonds/ olej / płótno
olej, płótno, 80 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2014 Warszawa
olej/płótno, 155 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bartłomiej Kownacki | 2014 r. | "Zakonnica"`
Misiu kupił nową nieruchomość, 2012
olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki, "Misiu kupił nową nieruchomość" 2012
olej, płótno;
70 x 130 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: Bartłomiej Kownacki/ "Porsche-Tiger", 2013 r.