KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
bez tytułu (galeria Kolonie), 2013
akwarela na papierze, 50 x 70 cm
sygnowany na odwrociu i na plecach ramy
praca z cyklu akwarel, przedstawiających wnętrza nieistniejących już galerii
cena wywoławcza: Wykup abonament
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
bez tytułu (galeria Artpol), 2013
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
akryl, spodnie jeansowe, kolaż/płótno, 200 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SZYMON KOBYLARZ AUTOPORTRET 2005'
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
36x48 cm / rysunek, papier, tusz, ołówek
Sygnowane ołówkiem na odwrocie: Szymon Kobylarz 2016
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
Z cyklu: Pomniki czasu
Wymiary pracy: 64,5x44 cm, wymiary z ramą: 50x70 cm / akwarela, gwasz, długopis, papier
Sygnowane na odwrocie: Szymon Kobylarz 2014 Pomnik Czasu GNOMON AKWARELA
Praca pokazywana w ramach wystawy poplenerowej Propozycje dla Torunia 2014 od 14-30.11.2014 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
papier naciągnięty na blejtram, 30 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'SZYMON KOBYLARZ 2006'
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
olej/płótno, 160 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SZYMON | KOBYLARZ | 2006 | -ALTUS-'
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
szkic do pracy Przedświt, 2014
ołówek, papier, 30x41,5 cm
opisany na odwrocie: Szymon Kobylarz 2014 szkic "PRZEDŚWIT"
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
Scenariusz obrazkowy, 22/50, 2008 r.
technika własna/folia, 21 x 30 cm
na odwrociu opisany: `SZ.KOBYLARZ - STORYBOARD (SCENARIUSZ OBRAZKOWY) | 22/50`
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
na odwrociu opisany: `SZYMON KOBYLARZ 2006`
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
technika mieszana/papier na blejtramie, 30 x 30 cm
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `ARCHITEKTURA SZYMON KOBYLARZ 2006`
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Szymon | Kobylarz | 2006 | ARCHITEKTURA`
KOBYLARZ Szymon (ur. 1981)
akryl, kolaż, płótno, 240 x 200 cm