FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
akryl, pastel, papier; 46,5 x 31 cm;
sygn. i opisany p. d.: Finke Włodzimierz 012 / "Kobieta w kapeluszu";
na odwrocie napis: Finke Włodzimierz / "Kobieta w kapeluszu" / 2012 / Akryl, pastel.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
4 rysunki we wspólnej oprawie;
piórko, ołówek, technika mieszana, papier, 40 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Finke Włodzimierz 2014
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
technika własna, grafika, gwasz, pastel, papier; 41 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Finke Włodzimierz / 2008
na odwrocie opis
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
technika własna, grafika, gwasz, pastel, papier; 70 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Finke W. / 11
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
collage, papier;
38 x 48 cm (w świetle oprawy autorskiej);
sygn. dat. i opis na krawędzi z prawej: Finke Włodzimierz, 2011 "AKT"
na odwrocie napis autorski: Finke Włodzimierz/ "AKT" -11-14/ Angl ?
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
olej, akryl, płyta;
125 x 80 cm;
sygn. po prawej w obrębie pracy: Finke Włodzimierz 2005
na odwrocie napis autorski: Finke Włodzimierz/ "Krzywa wieża I"
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
akryl, olej, płyta, 125 x 80 cm,
sygn. na odwrocie, notatka autorska Włodzimierz Finke Krzywa Wieża
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
collage, papier; 39,5 x 28 cm;
sygn. p. g.: Finke Włodzimierz 2001napis śr. d.: Portret
na odwrocie napis autorski: Finke Włodzimierz/ "Portret"/ 2010
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
technika mieszana, papier;
53 x 74 cm;
sygn. p. d.: "Sopot" Finke W. 2000
Na odwrocie dane kontaktowe artysty, powtórzona sygnatura i tytuł.
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
In memoria Amy Winehouse, 2011
technika mieszana, pilśnia, 62 x 51 cm;
sygn. p. d.: Finke Włodzimierz 2011
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
sygn. dat.l.d.,
technika własna, pilśnia,
68x28.5
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
In memoria Amy Winehouse(2011)
sygn.dat.p.d.,
technika mieszana, pilśnia
62x51
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
technika własna,
42 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Finke W. 07;
opisany na odwrocie: Finke Włodzimierz / "Kapelusz II" / 2007
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
Porwanie Ganimedesa wg Rembrandta, 2006
akryl, technika mieszana, płyta z poliwęglanu, 80 x 125 cm;
sygn. i dat. p.d.: Finke 2006;
na odwrocie napisy autorskie na ramie
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
technika własna, olej, akryl płyta pilśniowa,
110 x 59,5 cm; sygn. i opisany na odwrocie: Exlibris - W. Finke
FINKE Włodzimierz (ur. 1945)
olej, akryl, płyta pilśniowa, 125 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie