CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
olej, płótno; 50 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: J. CHRZĄSZCZ / 1977
na odwrocie nalepka ZPAP Zak?ady Artystyczne "ART" W Krakowie z tytułem: z tytułem Mezalians, stemple oraz numery i data: 02-III/197/80 / 19.03.80 / ...?
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
olej, płótno; 50 x 43,5 cm;
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: J. Chrząszcz 1980.
Na odwrocie naklejka Galeria Sztuki ZPAP w Krakowie Floriańska
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
olej, płótno; 120,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: 1999 JChrząszcz;
na odwrocie nalepka autorska z nazwiskiem malarza, tytułem obrazu i rokiem powstania: 1999; na krośnie napis ołówkami: 13-08 [data dzienna obrazu]
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
olej, płótno;
120,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: 1999 JChrząszcz;
na odwrocie nalepka autorska z nazwiskiem malarza, tytułem obrazu i rokiem powstania: 1999; na krośnie napis ołowkami: 13-08 [data dzienna obrazu]
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
Kobieta na tle zachodu słońca, 1987
pastel, karton, 70,5 x 52 cm (w świetle passe-partout);
dat. i sygn. p.d.: 87 / JChrząszcz
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)
Olej, płótno; 110 x 94 cm
Sygnowany p. d.: J. Chrząszcz 1991
CHRZĄSZCZ Jan (ur. 1944)