OLESZKO Bolesław (1934 - 2014)
olej/płótno, 90, 5 x 71, 5
sygnowany i datowany p.d.: ‘Olsz 2003’
opisany na rewersie: ‘[sygnatura] | BOLESŁAW OLESZKO | 90,5 x 71,5 cm blej | "WALKA"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 90 x 105 cm,
sygn.p.d.: OB. 1999
olej, płótno; 94,5 x 99 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ob 87;
na odwrocie napis autorski: ob./ BOLESŁAW OLESZKO / "MIASTECZKO" / 1999 OLEJ / 94 x 98 cm
obraz, olej/ płótno, 90 x 71,5 cm, 2005
Oleszko Bolesław - ur. 1934. Emerytowany prof. Wydziału Grafiki.