BRONIAREK Sylwester (ur. 1946)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela
24x32. cm
Akwarela
24 x 32
czarny długopis na brystolu naklejonym na papier,
17,6 x 14,1 cm (wymiar rysunku), sygnowany długopisem na odwrocie "Sylwester Broniarek"
18,5 x 14 cm (wymiar rysunku),
sygnowany długopisem na odwrocie "Sylwester Broniarek"
18,2 x 13,4 cm (wymiar rysunku),