SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki (słabo czytelnie);
na odwrocie na płótnie napis: A. SIWECKI.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno; 65 x 81 cm;
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
Olej, płótno, 67,5 x 88 cm,
sygn. p.d.: A. Siwecki
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, 77 x 91,5 cm,
sygn. l.d.: A. Siwecki, 1955.
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
Portret Mariana Koniecznego, 1977
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: ASiwecki
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej/płyta, 126 x 115 cm (wymiar z ramą: 138 x 128 cm)
sygnowany i datowany p.d.: ‘A. Siwecki | 37’
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
Motyw z Rytra, wjazd na stację, 1970 r.
olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ASiwecki 70', opisany na odwrociu, na nalepce autorskiej naklejonej na blejtram: ' "Motyw z Rytra, wjazd | na stację." 120 x 180 cm'
sygnowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'A. Siwecki | WJAZD na stację w RYTRZE'
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej/płótno, 62 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'ASiwecki'
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
Olej, płótno, 73 x 92 cm
Sygnowany p.d.: ASiwecki
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej/płyta, 126 x 115 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A. Siwecki | 37`
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
Para obrazów: Motyw z kotłowni I i II
Motyw z kotłowni I: olej, płótno, 131 x 100 cm;
sygn. p. d.: A.Siwecki `68; na odwrocie: A SIWECKI / "MOTYW Z KOTŁOWI I"
Motyw z kotłowni II: olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki 68; na odwrocie: A SIWECKI / "MOTYW Z KOTŁOWI II"
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: ASiwecki
Na odwrocie dodany fragment starego krosna malarskiego z napisem autorskim: A. Siwecki " Groń Gąsienicowa" / - Niebieskie i Zawratowe Turnie -
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, tektura, 26,5 x 30,5 cm
Na odwrocie rodzinne potwierdzenie autentyczności; oraz wydrapany na tekturze napis: HALICZ / 19.... / ALOJZY
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, 131,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki 68;
na odwrociu napis autorski: A. SIWECKI / "MOTYW Z KOTŁOWNI I"
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, 79 x 74 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki 1960
SIWECKI Alojzy (1912-1988)
olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. i dat. p.d.: A. Siwecki 47