PAŁKA-WINEK Barbara (ur. 1958)
monotypia na papierze
70 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, płótno; 140,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: B. Pałka / Winek.
Technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: BPW. Na odwrocie autorski napis Fotony z cyklu Strumień czasu Barbara Pałka-Winek.
Obraz z cyklu STRUMIEŃ CZASU pt. MEMBRANA PSI (Ψ)
Olej, medium przezroczyste, złoto płatkowe, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: PW.
Obraz z cyklu STRUMIEŃ CZASU pt. NIESKOŃCZONOŚĆ
Olej, medium przezroczyste, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: PW.
Technika mieszana, płótno, 100x 100 cm,
sygn. p.g.: Pałka Winek
Olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.g.: Barbara Pałka-Winek 2015 r.
technika własna, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: B Pałka
technika własna, 100 x 80 cm,
na odwrocie autorska naklejka, 2012
monotypia, papier, 120 x 70 cm
monotypia, papier,
88 x 48 cm;
sygn. p. d.: B Pałka Winek (ołówkiem)
monotypia na papierze
100 x 70 cm
monotypia, papier,
88 x 48 cm;
technika własna, płótno, 140 x 100 cm; sygn. p. d.: B. Pałka
olej, płótno, 140 x 100 cm; sygn. l.d.: Pałka B; na odwrocie napisy autorskie