BĄKIEWICZ Feliks (? - po 1860)
Olej, płótno; 78 x 58
Na odwrocie napis: Felix Bąkiewicz. | malował r. 1857 go. w m. Kwietniu.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 78 x 58 cm
Car Paweł I odwiedza Tadeusza Kościuszkę w celi
olej, płótno, 104 x 87 cm;
na odwrocie na krośnie stare nalepki:
Felix Bąkiewicz / mal: w. r. 1855 tym / ...;
E Ranka / 1942. / ..... (po gruntownej konserwacji).
olej, płótno, 104 x 87 cm;
E Ranka / 1942. / .....
(po gruntownej konserwacji).
olej, płótno, 104 x 87 cm;
E Ranka / 1942. / .....
(po gruntownej konserwacji).