BERNEWITZ Hans Karl (1858 Blieden, Kurlandia - 1934)
Brąz/odlew, patynowanie, podstawa - kamień, wys. całkowita 50,5 cm, wys. figury: 37 cm
sygn. na cokole: Bernewitz fec.
sygn. odlewni: Akt-Ges.v.H. Gludenbeck Berlin
wybity numer odlewu: N 770
na cokole tabliczka z dedykacją: Swojemu Przewodniczącemu/Budowniczemu siły Partii/Edwardowi Osóbce-Morawskiemu/w dniu Imienin/Centralny Komitet Wykonawczy/Polskiej Partii Socjalistycznej/ Warszawa, 13.10.1945 r.
stan zachowania: brak harcapu
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz/odlew, patynowanie, podstawa kamienna, wys. całkowita 50,5 cm, wys. figury: 37 cm
wybity numer odlewu: N 770
stan zachowania: brak harcapu
brąz patynowany, podstawa kamienna, wys. całkowita 50,5 cm, wys. figury: 37 cm
wybity numer odlewu: N 770
stan zachowania: brak harcapu
Stop metali miedziowany; wys. 119 cm
Sygnowany: na figurze Bernewitz fec | Aktien Gesellschaft Gladenbeck Berlin.
Stan zachowania: brak szklanego klosza
Sygnowany: na figurze Bernewitz fec | Aktien Gesellschaft Gladenbeck Berlin
Stan zachowania: brak elementu w górnej części kompozycji
Sygnowany: na figurze Bernewitz fec |
Aktien Gesellschaft Gladenbeck Berlin.